Uygulamalı Hizmetler

Elektrik Bizim İşimiz..!
UYGULAMALI HİZMETLERİMİZ

Firmamız, Kurulum, Montaj, Alt yapı ve Elektrik Arıza işlerinize uygun ve yerinde çözümler sunar

  • Sigorta Atması ve Elektrik Kesintisi
  • Avize, Abajur ve Aplik Montajları
  • İnternet Arıza Problemleri
  • Isıtma ve Soğutma Cihazlarınızın Elektrik Bağlantıları
  • Telefon Arıza İşlemleri

“İstanbul Elektrikçi”, bölgemiz de hızlı ve yerinde teknik servis hizmetini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un en iyi elektrik firması olma yolunda ilerlemeye devam etmekteyiz.


ELEKTRİKÇİ HİZMETİ, İNTERNET ARIZA VE TAMİRAT

Teknik servis konularından, elektrik problemleriniz, internet arıza ve sorunları, tadilat ve tamirat gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Yerinde servis ekibimiz, Led ışık ihtiyacınızı karşılar ayrıca avize montaj gibi taleplerinizide çözüme ulaştırırlar Daire tadilat işlerinizi maksimum özenle yaparız. Örneğin; Prizlerinizin Kablosu Yenileme Bina dış cephe aydınlatması Bahçe Aydınlatması İç mekan zemin led döşeme


ELEKTRİK ARIZA

İhtiyaçlarınız Hangisi ? Sigorta mı attı, Priz den sesmi geldi, Kablonuz koptu ya da yandı mı, Lamba nızda kesintiler mi oluyor, Beyaz eşyalarınız da elektrik kaçağı mı var ya da mobilyalarınızın yeri değiştiğinde priz’inizi mi kullanamıyorsunuz bu ve buna benzer sıkıntılarınızı biz halledebiliriz.

İNTERNET ARIZA SERVİSİ

Evinize İnternet aldınız fakat çalışmıyor ise, kablolarda bağlantı problemi olabilir yada dairenizde kablo hattı olmayabilir, İnternet servisinizi kesintisiz tamir ve bakımını uygulamasını teknik personelimiz ile çözüme ulaştırabiliriz. Binanızın İnternet tesisatı eski ise bağlantı hızındaki yavaşlamaları yeni teknoloji cat6 (ket 6) kabloları ile yenileyerek hızınızı artırabiliriz.

AVİZE MONTAJI

Ev veya İşyeriniz için yeni bir avize yada led panel aydınlatma aldıysanız, malzemeleriniz zarar görmeden profesyonel bir şekilde montajını yetkin teknik servis elemanlarımız ile kurma işlemini gerçekleştiririz. Demonte kutusunda bir avizeyi her bir parçasını birleştirerek avize haline getirerek kurulumunu tamamlarız.

NÖBETÇİ ELEKTRİKÇİ

Gecenin bir yarısı, sigortanız attı ve evinizdeki kombi, televizyon ve en önemlisi ışıklar yanmıyor. Eğer işiniz acil ise nöbetçi elektrikçi ihtiyacınızı gece ekibimiz ile çözebiliriz. Gelen teknik servisimize güvenebilirsiniz. Gece nöbetçi elektrikçi ustası aramalarındaki seçiminizi bizden yana kullanabilirsiniz.